0
Krepšelis 0.00

Tobulam įvaizdžiui

Aukštos kokybės furnitūra patogiam naudojimui

SEVROLL baldų furnitūros gamyba

"Sevroll" kiekvienais metais nuosekliai plečia savo prekių asortimentą, todėl be slankiojančių durų sistemų taip pat gali pasiūlyti ir aukštos kokybės baldų furnitūrą spintoms bei drabužinėms. Jos dėka įgyvendinami modernūs sprendimai padės optimaliai išnaudoti erdvę ir nuosekliai išsaugoti estetiką.

Funkcionalumas

"Sevroll" baldų furnitūra suteiks spintoms ir drabužinėms daugiau funkcionalumo. „Sevroll“ stalčių bėgeliai, baldų kojelės, lankstai ir kiti stumdomų sistemų priedai užtikrins sklandų veikimą ir kasdienį gyvenimą padarys dar patogesniu.

Patvarumas

„Sevroll“ baldų furnitūra pagaminta iš tvirtų ir nusidėvėjimui atsparių medžiagų, todėl bus patikima ir tinkama ilgai naudoti.

Estetika

Džiaukitės unikaliais ir madingais baldų sprendimais. "Sevroll" gaminiai harmoningai ir lanksčiai pritaikomi bet kokiam interjerui, suteikdami erdvei individualų charakterį.

Naujiena - plonasienių stalčių šonų sistema

Funkcionali, patogi naudoti, gražaus dizaino ⎯ visa tai ir dar daugiau galima pasakyti apie „SevrollBox SLIM“ sistemą. Tai naujoviška stalčių montavimo sistema, tinkanti virtuvės bei drabužinės korpusiniams baldams.
Siūlomi trijų skirtingų dydžių tyliai veikiantys ir pilnai ištraukiami bei švelniai uždaromi bėgeliai, kurie yra patogūs naudoti ir leidžia lengvai pasiekti kiekvieną stalčiuje saugomą daiktą.


Elektroninis katalogas


Naujienos

Peržiūrėkite mūsų gaminių katalogą. Elektroniniame kataloge rasite visą baldinės furnitūros asortimentą, informaciją apie gaminių kainas bei jų technines specifikacijas, todėl užsisakyti tinkamą gaminį bus lengviau.

Plačiau

Peržiūrėkite naujausius „Sevroll“ gaminius. Čia rasite stumdomų durų sistemų ir baldų furnitūros sprendimus, kurie įsilies į jūsų interjerą ir suteiks kasdieniam gyvenimui daugiau patogumo ir funkcionalumo.

sevroll kokybė

Slenkančios durų sistemos
Aukščiausios kokybės aliuminio profiliai yra pagrindinis kompaktiškų ir visapusiškai funkcionalių stumdomų, pakabinamų, suveriamų durų ir pertvarų elementas.

Stumdomų durų gamyba
Mūsų specialistai teikia stumdomų durų projektavimo ir gamybos paslaugas sukurdami aukštos kokybės, puikaus dizaino ir lanksčiai integruojamą stumdomų durų sistemą.

Baldų furnitūros gamyba
Siekdami užtikrinti stumodomų durų sistemoms daugiau patogumo ir funkcionalumo, gaminame "Sevroll" aukštos kokybės baldų furnitūrą.

Papildomos paslaugos
Įvairiapusė kvalifikuotų specialistų pagalba kiekviename interjero kūrimo etape - nuo konsultacijų ir planavimo iki baldų gamybos pagal individualų užsakymą.